Nový majiteľ Rajtan

Co se postupem času přihodilo - průřez historií
Rajtan
Forum Admin
Forum Admin
Server: Soul-Aion
Frakce: Asmo
Char: Rajtan
Class: Gladiator
Legie: Game Master

Nový majiteľ Rajtan

Příspěvekod Rajtan » 14 Pro 2015, 16:30

Soul-Aion a jeho nová vízia

Milý hráči,

Rád by som sa predstavil ako nový majiteľ serveru Soul-Aion, ospravedlňujem sa, že to robím až teraz, ale nechcel som vás hneď zo začiatku zaťažovať zbytočnou informáciou, ktorá vám v hre aj tak nič nepridá :)
V hre ma budete poznať pod menom Rajtan ako ma už predstavil vo svojom článku Faerin.
Rozhodol som sa pre kúpu tohto serveru, jeho následné vylepšenie a oživenie, lebo ako som si všimol v poslednom čase iba strácal na svojej sláve a zlaté slávy soul-aionu sa zdali už nenapraviteľnými.
S mojím príchodom nastali veľké zmeny v našom GM týme, ako ste si už aj možno niektorý všimli na našom webe pod kolónkou Team, znovu sa vracia do hry Kruxminor, Lilitha a staré dobré tváre. Aj Faerin nám bude oporou a súčasťou našého teamu, najmä preto, aby nám predal drahé skúsenosti a zručnosti.
Soul-Aion teraz čaká revitalizácia k nahodeniu novšej verzie 4.7.5, vytvorenie nového webu a pre zahraničnú klientelu a nový projekt budeme nazývať Soul-Aion "Reborn" čo znamená znovuzrodenie.
Tento proces nebude zajtra, nebude ani za mesiac, všetko je otázka jak naši nový developeri budú pracovať, ale myslím, že na jeseň by sme mali mať prvé výsledky :) Ako prvný cieľ v našej ceste si dávame 100 hráčov online v exponovaných časoch do augusta tohto roku. Máme pre Vás pripravených mnoho eventov, na spestrenie vašeho voľného času a tiež veľa súťaží, ktorými môžete v reálnom živote nalákať aj vašich kamarátov do hry.

Prichádzam s čistou hlavou a preto by som Vás poprosil o napísanie akýchkoľvek námetov, nápadov na hocičo na môj email rajtan@soul-aion.cz. Na každý email odpoviem a budem sa ním zaoberať. Od júna potom budem organizovať pravidelné TeamSpeakové schôdze, kde budeme každý týždeň diskutovať priority opráv a ďalší vývoj serveru.

Majte sa pekne,

S pozdravom Rajtan :)

Vrátit se na “Historie”