Verze 4.9

Zde řešíme ostatní problémy ne připojení.

Moderátor: Specter

Chcete 4.9?

Ano
26
52%
Ne
24
48%
 
Celkový počet hlasů: 50

Khaz
Champion
Champion
Příspěvky: 342
Registrován: 05 Črv 2014, 17:44
Server: Soul-Aion
Frakce: Elyos
Char: Khaziix
Class: Sorc

Re: Verze 4.9

Příspěvekod Khaz » 30 Lis 2016, 17:04

Pelor napsal:
Khaz napsal:Já zase doporučuju ocheckovat battlegroundy (takové ty instance, do kterých se dá dostat přes "jesyňku" vedle skill baru), které tu snad v životě nefungovaly.. Je to docela důležitý prvek ve hře pro pvp, ale i pve vzhledem k idgel domu apod.Na tyto dungy je treba parta ely a parta asmaku coz tady momentalne tezko :o


To není tak úplně pravda.. ono by to klidně šlo i zformovat ze dvou skupin ely, nebo ze dvou asma.. stačí chtít upravovat.. To máš jako arénky na offi.. taky ti to může hodit asmáka, nebo elýka z jakéhokoliv serveru.. je to uplně random. Navíc na většinu ani není třeba celá grupa.. někde stačí 2v2, 3v3. To se tu myslím dá najít.

A dle mého názoru nezáleží na tom, jestli to lidi budou chodit nebo ne. Protože ono tohle všechno dělá takový obrázek o soulu.. jakmile se najde grupa, která se např. do Idgel Domu chce dostat, ale zjistí, že absolutně nefunguje, tak to všude rozhlásí, nikdo už tam nikdy nepujde a o jednu herní možnost míň.. Podle mě je lepší, aby všechno fungovalo pro případ, že by to někdy někdo náhodou chtěl zajít, než aby to nefungovalo vůbec, jen proto, že se to chodí málo, nebo vůbec. Aspoň by se už pak o soulu neříkalo, že tu nic nejde :)

To je jako by jsi šel do obchodu a chtěl si koupit tužku a všechny by byly zlámané, protože většina lidí radši používá pero. (pouze příklad) pak si o tom obchodu lidi začnou dělat né zrovna milý obrázek, protože tam mají vadné zboží a přestanou tam nakupovat.


Vrátit se na “Ostatní”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Nejsou tu žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti