Linkgate Foundry

Zde hlásíme chyby Instanci.
Pravidla fóra
Herní Classy
- Vzor [SOUL] - Meno spellu / stigma - bug
- Sem patří nefunkční spelly (aj melee ability sou považované za spell, každý to pochopí) a talenty jedotlivých class globálne aj individuálně

Questy
- Vzor [SOUL] - Frakce - Názov Questu - bug
- Sem píšte všetky bugy, které ste objevili při robení Q

Instance / Raidy / Bossové
- Vzor [SOUL] - Dungeon - Meno bossa - bug
- Sem zakladajte topici o nefunkčnosti bossu nebo celkových dungeonoch + konkrétne chyby

Ostatní
- Vzor [SOUL] - Meno Charu - názov bugu priklad -> [SOUL] - Jacub - Nedostávam kinah za Q

Obsah
Stručný a jasný 7-10řádkový popis problému + priložené screeny
Link na jak to má fungovat http://www.aiondatabase.com
Na vyjádření jiných reagujeme slušně

V případe nedodržaní formátu topicu bude zamknutý a mužete obdržet warning
Osirius
Game Master
Game Master
Frakce: Ely
Char: Osirius
Class: Song

Re: Linkgate Foundry

Příspěvekod Osirius » 12 Bře 2016, 18:09

dojde možná k nějakym balančním změnám.

Khaz
Champion
Champion
Server: Soul-Aion
Frakce: Elyos
Char: Khaziix
Class: Sorc

Příspěvekod Khaz » 13 Bře 2016, 11:28

Po větším snažení a vymýšlení taktiky jak to projít jsem dospěl k názoru, že to udělat jde.. Sice stěží, ale 7 klíčů a bosse jsem dal.

Problém je ale v tom, že bez 3 úmrtí a respawnutí starších klíčníků, které jsem zabil na začátku, bych to nedal :D.

Eagle
V.I.P
V.I.P
Server: Soul/Nexus
Frakce: Asmo/Asmo
Class: Gunner/Ranger
Legie: Come Get Some

Příspěvekod Eagle » 14 Bře 2016, 22:06

Khaz napsal:Po větším snažení a vymýšlení taktiky jak to projít jsem dospěl k názoru, že to udělat jde.. Sice stěží, ale 7 klíčů a bosse jsem dal.

Problém je ale v tom, že bez 3 úmrtí a respawnutí starších klíčníků, které jsem zabil na začátku, bych to nedal :D.

Hmm. To by měli taky opravit aby to bylo na jeden zátah a žádny mobky se znova nerespawnovali. Docela slušná blbost:D

Khaz
Champion
Champion
Server: Soul-Aion
Frakce: Elyos
Char: Khaziix
Class: Sorc

Příspěvekod Khaz » 15 Bře 2016, 17:50

Eagle napsal:
Khaz napsal:Po větším snažení a vymýšlení taktiky jak to projít jsem dospěl k názoru, že to udělat jde.. Sice stěží, ale 7 klíčů a bosse jsem dal.

Hmm. To by měli taky opravit aby to bylo na jeden zátah a žádny mobky se znova nerespawnovali. Docela slušná blbost:D

Právě :D Ale zase kdyby se to opravilo, tak pochybuju o tom, že by to někdo na 7 klíčů udělal.. chce to prostě ještě doupravit a vybalancovat
Na druhou stranu, čím víckrát to člověk jde, tím víc zjišťuje lepší způsob jak to udělat jednodušeji a myslím, že by to i bylo možné úspěšně dodělat.

Osirius
Game Master
Game Master

Příspěvekod Osirius » 15 Bře 2016, 19:11

Psal sem tu že balance proběhne, prozativně je ponechán respawn.

Eagle
V.I.P
V.I.P
Server: Soul/Nexus
Frakce: Asmo/Asmo
Class: Gunner/Ranger
Legie: Come Get Some

Příspěvekod Eagle » 15 Bře 2016, 23:41

Khaz napsal:
Eagle napsal:

Právě :D Ale zase kdyby se to opravilo, tak pochybuju o tom, že by to někdo na 7 klíčů udělal.. chce to prostě ještě doupravit a vybalancovat
Na druhou stranu, čím víckrát to člověk jde, tím víc zjišťuje lepší způsob jak to udělat jednodušeji a myslím, že by to i bylo možné úspěšně dodělat.

Na to se může člověk vykašlat na nějaky čachry marchy a vymejšlet různy ptákoviny. Vydali to jako,že je to opravený ale vůbec nemaj páru jak ten dung vlastně má fungovat ten,kdo dělal "opravu".

Osirius
Game Master
Game Master

Příspěvekod Osirius » 16 Bře 2016, 15:34

Funguje to tak jak víceméně chceme aby to fungovalo. To že tam jsou nevychytané mouchy pravdou je proto to pořád prochází vývojem a balancem.

Osirius
Game Master
Game Master

Příspěvekod Osirius » 22 Bře 2016, 22:25

Linkgate Foundry upraven

Vrátit se na “Instance”