Bestial Fury

Zde hlásíme chyby Ranger
Khaz
Champion
Champion
Server: Soul-Aion
Frakce: Elyos
Char: Khaziix
Class: Sorc

Bestial Fury

Příspěvekod Khaz » 14 Dub 2017, 15:45

Jak všichni víme, skill Bestial fury zvyšuje attack, ale za to snižuje o 10m range skillů. To snížení o 10m ovšem neplatí u skillu Sleep Arrow, Stunning Shot, Spread Shot a Arrow Storm. Skilly mají pořád stejný range i po použití Bestial Fury.

Prosím o opravu :)

Eagle
V.I.P
V.I.P
Server: Soul/Nexus
Frakce: Asmo/Asmo
Class: Gunner/Ranger
Legie: Come Get Some

Re: Bestial Fury

Příspěvekod Eagle » 20 Dub 2017, 23:20

Khaz napsal:Jak všichni víme, skill Bestial fury zvyšuje attack, ale za to snižuje o 10m range skillů. To snížení o 10m ovšem neplatí u skillu Sleep Arrow, Stunning Shot, Spread Shot a Arrow Storm. Skilly mají pořád stejný range i po použití Bestial Fury.

Prosím o opravu :)

Zklamu tě Khazi,ale to jsou skilly,u kterých se opravdu nesnižuje range při použítí bestial fury. Nejedná se o chybu. Platí to pro skilly,co jsou na 25 metrů. By bylo trošku unbalanced aby sleep šel jen na 5 metrů a ploška to samé// Ti zase nějakej ranger nakláda jo :D

Khaz
Champion
Champion

Příspěvekod Khaz » 21 Dub 2017, 11:32

Nikde nic takového napsané není, tudíž se předpokládá, že to platí pro všecky skilly. A právěže si myslím, že by to balanced konečně bylo,aspoň by konečně rangeři museli začít přemýšlet u pvp.. ne jen vyklikat půlku lišty a mít kill :) //Jen mi to přišlo podezřelé, když jsem za rangera hrál.

A kdyby jsi měl ještě nějakou námitku, tak ten tvůj argument jednoduše vyvrátím.. U Spread shotu to taky nesnižuje a přitom je v základu na 25m.

Eagle
V.I.P
V.I.P

Příspěvekod Eagle » 21 Dub 2017, 13:01

Khaz napsal:Nikde nic takového napsané není, tudíž se předpokládá, že to platí pro všecky skilly. A právěže si myslím, že by to balanced konečně bylo,aspoň by konečně rangeři museli začít přemýšlet u pvp.. ne jen vyklikat půlku lišty a mít kill :) //Jen mi to přišlo podezřelé, když jsem za rangera hrál.

A kdyby jsi měl ještě nějakou námitku, tak ten tvůj argument jednoduše vyvrátím.. U Spread shotu to taky nesnižuje a přitom je v základu na 25m.

Jenže spread shot je plošnej utok,není to lock terget skill. I lighting arrow,zlatá stigma má v základu 15m a neplatí na ní bestial fury. Hele já ti nevim,kdyby to mělo bejt jak ty říkaš,tak to nebude ranger ale "malee-er" :D Protože by kvuli bestialce měl štvrt kitu co má v nabídce na 5-10 metrů. Hlavně,že je super,když sorcka napere někomů sleep na 40 metrů když u skillů se píše 25 metrů :oops: // Neber to jako rýpaní ale jako kdyby sorcka potřebovala u pvp myslet,sleep,sleep,sleep,silenc,2 dmg skilly = IK :lol:

Khaz
Champion
Champion

Příspěvekod Khaz » 24 Dub 2017, 16:11

A kdo říká, že tu bestialku musíte používat? :D Klidně si ji na ten sleep arrow můžeš zrušit a nahodit znovu. Jde mi jen o to, že nikde se o žádných výjimkách prostě nepíše, takže jsem počítal s tím, že to má platit pro všechny skilly. // Kámo s těma sleepama to byla pravda před 5 lety. Dnes jsem rád, když se mi ten sleep vůbec povede castnout, ale neřešme tady sorcky, ty mají taky svoje mouchy, které jsem nahlašoval a nikdo s tím nic neudělal.

//edit: Ještě jedna věc, kterou jsem původně nechtěl psát, abych zase "nebrečel". Přijde mi prostě uhozené, aby ranger s low equipem dával dmg 7200, 6400, 6000 a podobně (bohužel se mi nedochoval screen :D) instatními skilly. Nechci to poměřovat se sorckou, ale jelikož jsem hrál za obě postavy, tak ten rozdíl vidím.. já to (balaur, ss) castím 4 sekundy a vyjde z toho prskavka za 4k.. a to nemám žádné nízké staty, nebo equip. A ať jsou scouti counter na sorcky, nebo nejsou, tak umřít během půl vteřiny mi přijde jako hňupovina.

A z toho pohledu mě to vedlo k domění, že by bestial fury měl snižovat range i těm ostatním skillům.

Eagle
V.I.P
V.I.P

Příspěvekod Eagle » 25 Dub 2017, 11:21

Khaz napsal:A kdo říká, že tu bestialku musíte používat? :D Klidně si ji na ten sleep arrow můžeš zrušit a nahodit znovu. Jde mi jen o to, že nikde se o žádných výjimkách prostě nepíše, takže jsem počítal s tím, že to má platit pro všechny skilly. // Kámo s těma sleepama to byla pravda před 5 lety. Dnes jsem rád, když se mi ten sleep vůbec povede castnout, ale neřešme tady sorcky, ty mají taky svoje mouchy, které jsem nahlašoval a nikdo s tím nic neudělal.

//edit: Ještě jedna věc, kterou jsem původně nechtěl psát, abych zase "nebrečel". Přijde mi prostě uhozené, aby ranger s low equipem dával dmg 7200, 6400, 6000 a podobně (bohužel se mi nedochoval screen :D) instatními skilly. Nechci to poměřovat se sorckou, ale jelikož jsem hrál za obě postavy, tak ten rozdíl vidím.. já to (balaur, ss) castím 4 sekundy a vyjde z toho prskavka za 4k.. a to nemám žádné nízké staty, nebo equip. A ať jsou scouti counter na sorcky, nebo nejsou, tak umřít během půl vteřiny mi přijde jako hňupovina.

A z toho pohledu mě to vedlo k domění, že by bestial fury měl snižovat range i těm ostatním skillům.

Jenže ono taky není jednoduchy v zápalu boje sjet na ikonu,zrušit buff nebo to přehodit jiným bufem protože ten ranger je taky papírak a nic nevydrží.
Když se stěma sleepama podívaš na yb tak to to vesměs tak jak sem říkal i klidně na 5.0. Pokud to není templař a nenahodí si X defek. Mě spiš ale šlo o to,že si tu valil,že je ranged o tom vyhodit lištu a dát kill,je to pořád lukostřelec a ty jsou v mnorpgach dělaný na instatni burst,víc jak assasíní. Ale nadruhou stranu,taky když vystřili burst a nezabije tak co má dělat,tady je to pořešený tim sleepem ale taky to není 100% jistota,takže ikdyž to vypadá,že je ranged jen na pár skillů a že to je EZ,fakt ne. No a stim dmg,když je ranger nabufovanej všim co má,tak jo,i s low eq ti může kritem střelit pěkný čislo kort s buffem focused shots,kterej zvyšuje základni hodnotu dmg ve skillách,nikoliv v attacku jako takovým + u 3 skillech má myslim šanci,že může udělat 2x,3x větši dmg,vim jen o stunning shotu,kterej ti klidně může střelit za 5K critem nebo 3k bez kritu. Jenže bez bufů neuděla absolutně nic,proto ta bestiálka žejo. U těch lepších rangerů si si stebou klidně pohrajou nejdřiv bez bestialky a pak ti narvou salvu i s ní. Ale taková šance je hodně vysoká právě do clothu no,leatheru a semtam i do chainu.

Khaz
Champion
Champion

Příspěvekod Khaz » 29 Dub 2017, 09:33

Oká no, mně je to jedno žejo, já si pouze myslel, že to má šnižovat range všem skillům, když nikde žádné výjimky vypsané nejsou Navíc je to úplně jedno, protože šance na to, že si to někdo z GM přečte je velice malá a že by to někdo opravil ještě nižší, takže zpětně přemýšlím o tom, proč jsem se vůbec namáhal to sem psát :D..

Slash
Developer
Developer

Příspěvekod Slash » 30 Dub 2017, 12:26

Khaz napsal:Navíc je to úplně jedno, protože šance na to, že si to někdo z GM přečte je velice malá a že by to někdo opravil ještě nižší, takže zpětně přemýšlím o tom, proč jsem se vůbec namáhal to sem psát :D..

To by som nepovedal :D. Avšak, z toho čo tu tak čítam tak ste sa aj navzájom zhodli, že to chyba nie je. Alebo sa mýlim?

Khaz
Champion
Champion

Příspěvekod Khaz » 04 Kvě 2017, 16:47

Řekněme, že asi ano :) :D stejně mi to přijde divné, ale tak asi je to správně no :)

Vrátit se na “Ranger”