Aion 2 ??

Volná diskuze
Urazziel
First Sergeant
First Sergeant
Frakce: Asmo
Char: Sigma/Theta
Legie: ( ° ͜ʖ͡°)╭∩╮

Aion 2 ??

Příspěvekod Urazziel » 16 Led 2017, 22:58

http://www.battleforce.cz/korejsky-ncso ... ta-aion-2/

Hype !
Kéžby to bylo pokračování. :D Myslím si, že aion by si to za svůj (jakž, takž) úspěch v MMO žánru zasloužil. :roll:

Eagle
V.I.P
V.I.P
Server: Soul/Nexus
Frakce: Asmo/Asmo
Class: Gunner/Ranger
Legie: Come Get Some

Re: Aion 2 ??

Příspěvekod Eagle » 18 Led 2017, 21:28

Urazziel napsal:http://www.battleforce.cz/korejsky-ncsoft-pravdepodobne-chysta-aion-2/

Hype !
Kéžby to bylo pokračování. :D Myslím si, že aion by si to za svůj (jakž, takž) úspěch v MMO žánru zasloužil. :roll:

Ty vole a co by to bylo jinýho oproti současnýmu Aionu,maximálně lepší grafika a větší kozy pro ženský pohlaví :D Maximálně nějaký nový featury který stejnak už má dneska každá druhá nova mnorpg hra. Takže nic nového

Urazziel
First Sergeant
First Sergeant

Příspěvekod Urazziel » 18 Led 2017, 23:21

Eagle napsal:
Urazziel napsal:http://www.battleforce.cz/korejsky-ncsoft-pravdepodobne-chysta-aion-2/

Hype !

Ty vole a co by to bylo jinýho oproti současnýmu Aionu,maximálně lepší grafika a větší kozy pro ženský pohlaví :D Maximálně nějaký nový featury který stejnak už má dneska každá druhá nova mnorpg hra. Takže nic nového

Přesně tohle od toho čekám a chci. :D
Ale spíš to beru tak, že i lineage měl pokračování a bylo úspěšný, proč by nemohl i aion. Navíc současněj Aion už prostě nemá co nabídnout, patch od patche do tý hry dávaj větší a větší ptákoviny. Nepřekvapilo by mě kdybych se jednoho dne mohl z gladiatora transformovat na Optima Prima. :D

Slash
Developer
Developer

Příspěvekod Slash » 19 Led 2017, 20:27

Urazziel napsal:Přesně tohle od toho čekám a chci. :D
Ale spíš to beru tak, že i lineage měl pokračování a bylo úspěšný, proč by nemohl i aion. Navíc současněj Aion už prostě nemá co nabídnout, patch od patche do tý hry dávaj větší a větší ptákoviny. Nepřekvapilo by mě kdybych se jednoho dne mohl z gladiatora transformovat na Optima Prima. :D

V dvojke budeš mať Optima hneď na začiatku :lol:.

Urazziel
First Sergeant
First Sergeant

Příspěvekod Urazziel » 19 Led 2017, 22:03

Slash napsal:
Urazziel napsal:Přesně tohle od toho čekám a chci. :D

V dvojke budeš mať Optima hneď na začiatku :lol:.

Možná jo, možná ne, co vím ale jistě je to, že tyhle ptákoviny jako roboti ve hře, transformace na ruzný elementy atp. tuhle hru zabili. Pročítal jsem celkem dost diskuzí na xxx místech a ve směs se všichni schodujou v tom, že nejlepší aion byl aion od 2.0 - 2.7. 8-)
Jediný v co teda doufám, že ncsoft si vezme příklad z těhdle verzí, kde byl aion ještě skvělej a nebude z toho dělat reklamu na star wars. :D

Necron
Grand Warlord
Grand Warlord
Server: Nexus
Frakce: Elyos
Char: :-P
Class: SM, Cleric
Legie: Morrowind

Příspěvekod Necron » 07 Bře 2017, 11:50

Ahoj vsem po dlooouhe dobe :) Nejak jsem se chtel podivat, jak se vam tu dari po te dobe a pri tom me prastil do oci tenhle prispevek. No vzhledem k tomu, ze po odchodu ze Soulu jsem se z oficialnich serveru Aionu nehnul ( krom par mesicnich přestávek a nekolik vystridani serveru) bych k tomuhle rekl, ze bych to uvital. Zacit neco pekne od zacatku bez jakekoliv indispozice proti hracum, kteri jsou "napred" ( o hunteni Honor pointu to plati asi dvojnasob). Zaroven by to mohla byt prijemna zmena po tech letech. Kdyby to tak bylo, ja jsem jiste pro. Mejte se a nekdy a zas caues :)
Ať si myslíme, ze něco dokážeme nebo nedokážeme, pokaždé budeme mít pravdu.
Překážky jsou ony záležitosti které vidíme, když odvrátíme hlavu od svého cíle.
(Henry Ford)

Vrátit se na “Kecárna”